Pomiń łącza nawigacji.

Odzyskiwanie hasła

Może się zdarzyć, że użytkownik zapomni hasła, potrzebnego do zalogowania się do portalu. Ponieważ zapomniane hasło nie może być odzyskane (jest zaszyfrowane) – istnieje możliwość wygenerowania nowego hasła.

W takiej sytuacji należy kliknąć na link "Zapomniałem Hasło" znajdujący się poniżej pól do wpisania użytkownika i hasła.

Pojawi się formularz odzyskiwania hasła. W polu "Login" należy wprowadzić swoją nazwę użytkownika, używaną podczas logowania do portalu, a następnie w polu "Kod rejestracyjny" wpisać kod otrzymany przy podpisywaniu umowy z Urzędem Miasta.

Po wypełnieniu obydwu pól należy kliknąć na klawisz "Wygeneruj nowe hasło".

Jeśli poprawnie wprowadzono dane, wygenerowane nowe hasło zostanie wysłane poczta elektroniczną na adres podany przy zawieraniu umowy, oraz zostanie wyświetlony komunikat:

"Pomyślnie wykonano operację zmiany hasła. Wygenerowane hasło zostało przesłane pocztą elektroniczną na adres podany przy zawieraniu umowy. Od teraz loguj się z użyciem nowego hasła. Po zalogowaniu możesz je zmienić na łatwiejsze do zapamiętania. Jeżeli w najbliższych dniach nie otrzymasz nowego hasła, skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za administrację użytkownikami portalu (Pomoc - Zadaj pytanie administratorowi)."

Jeśli natomiast formularz zawiera błędy, lub wymagane pola nie zostaną wypełnione, zostanie pokazany stosowny komunikat kolorem czerwonym. W przypadku niewypełnionych wymaganych pól formularza, pojawi się przy nich czerwona gwiazdka. *